O nas

Ranczo u Noego położone jest na skraju Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Piaski koło Nieborowa. Ranczo swoją nazwę zawdzięcza koniowi o imieniu Noe, dzięki któremu zacząłem przygodę z jeździectwem. Obecnie Ranczo jest stałym domem dla siedmiu koni. Posiadamy także gościnne boksy dla koni przyjmowanych do treningu.

Prowadzimy naukę jazdy konnej w stylu western, treningi koni metodami naturalnymi, organizujemy kursy doszkalające, rajdy traperskie po Puszczy Bolimowskiej i Ziemi Łowickiej oraz imprezy okolicznościowe.
Nauka, treningi oraz rajdy odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera, a zarazem instruktora wykładowcy PTTK.

Ranczo jest afiliowanym ośrodkiem PTTK dysponującym miejscami noclegowymi. Na terenie gospodarstwa znajduje się także wioska indiańska, staw, miejsce na grilla i ognisko.
Przestrzeń Rancza pozwala na organizację wielu ciekawych atrakcji dla naszych gości.

Bliskość przyrody i obecność zwierząt tworzą niepowtarzalny klimat, dzięki któremu można tu znakomicie odpocząć od zgiełku miast. Zapraszamy wszystkich miłośników koni i jeździectwa oraz wszystkich, którzy pragną zrelaksować się na łonie natury.
Gospodarstwo leży kilka kilometrów od zjazdu z Autostrady A2 „Skierniewice” – z Warszawy bądź Łodzi można tu dotrzeć w niecałą godzinę.

Zapraszamy wszystkich serdecznie. Jesteśmy tu dla Was.